קידום ממומן

קצת על קידום ממומן

שיטת הפרסום בגוגל ממומן היא שיטה מאד נפוצה שאחראית להמון מן הפרסומים בגוגל וכל מודעה או באנר שנמצא בגוגל הוא חלק מהפרסום של השיטה של גוגל ממומן.

בשיטת הפרסום הממומנת תוכלו לעשות כמעט הכל, ובין רגע תוכלו להופיע מתחתית החיפוש בגוגל לראש העמוד הראשון, או אפילו להיות מודעה באתר  גדול שתציג את פרטי הקשר שלכם או קישור לאתר שלכם, אפילו תוכלו לפרסם את עצמכם כפתיח לסרטון ביוטיוב.

כיום כבר מיליוני בעלי עסקים מפרסמים את עצמם בגוגל ממומן, שיטה זו הפכה לפופולארית במיוחד בשנים האחרונות.

היתרון בשיטת הפרסום בגוגל ממומן הוא שעם אתה נמצא בתחתית החיפוש בגוגל ואתה רוצה לראות תוצאות ומהר אתה מפרסם את עצמך בגוגל מומן ומופיע בכל יום מחדש בראש העמוד הראשון, שיטה זו אולי עולה הרבה כסף אך היא דואגת לרוב להחזיר את ההשקעה.

החיסרון בשיטת הפרסום בגוגל ממומן הוא שאתה נמצא שם לא לתמיד וברגע שתפסיק לשלם הכל יחזור להיות כפי שהיא ותחזור להות בתחתית החיפוש, בנוסף את משלם כל יום ויום על כל כניסה לאתר שלך וכאשר את מגיע לגבול התקציב ביומי שבחרת המודעה מוסרת ומופיעה אך ורק ביום שלמחרת.

שיטת הפרסום בגוגל ממומן יכולה להיות מאד משתלמת ומתאימה בול למי שרוצה להופיע במקום גבוה במהירות.

לאתרים קטנים מומלץ קודם כל להתחיל בשיטת הקידום האורגני ורק אחר כך להתחיל בשיטת הקידום בגוגל ממומן, אך לעסקים גדולים מומלץ בפירוש לשלב בין שני הטכניקות האלה בכדי להגיע לתוצאות מקסימליות.

השיטה של קידום בגוגל ממומן היא שיטה בהרבה יותר יקרה מן שיטת הקידום האורגני, בגוגל ממומן התשלום הוא אין סופי ובשביל להישאר שם כל החיים תצטרכו לשלם כל יום מהחיים שלא כמו בשיטת הקידום האורגני שבה את משלם רק כמה חודשים ונשאר במקום שלך ללא תשלום נוסף ושיטת הקידום האורגני באופן חד משמעי לדעתי המקצועית היא הרבה יותר מומלצת עם תאלצו לבחור אחת מהשיטות.

לסיכום אני ממליץ למי שביכולתו לשלב בין שתי השיטות ובכך להגיע להגדלת הכנסות גדולה לעומת עלויות.

השקעה כספית

קידום ממומן הוא השקעה שחוזרת עם ניהול נכון ומייצרת הכנסות לעסק

מיקום גבוה

תופיע גבוה במנועי החיפוש בדף הראשון

מינימום מאמץ

כאשר משקיעים בקידום ממומן לא צריך לעשות יותר מידי פעולות כדי להתחיל לקבל לידים

דילוג לתוכן